rozważania o CNC

Marzec 29, 2024, 02:19:12
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polecane filmy i seriale  (Przeczytany 8464 razy)
Jagoda
fachowiec
***
Offline Offline

Wiadomości: 167



WWW
« : Grudzień 20, 2016, 08:46:19 »

Temat dla kinomaniaków i telemaniaków  Duży uśmiech

Jaki film lub serial ostatnio widzieliście i przypadł Wam do gustu? Ja ostatnio byłam w kinie na "Osaczona" (Shut in). Przyznam, że film jest mocniejszy niż sugerowałby to opis. Sklasyfikowany jest jako thriller, ale w rzeczywistości bliżej mu do horroru. Naprawdę potrafi nieźle przestraszyć, a i intryga jest dość ciekawa i ja nie spotkałam się jeszcze z czymś podobnym w kinie. Ogólnie podobają mi się bardzo zdjęcia, które były naprawdę fajnie zrealizowane.
Zapisane

markcomp
Administrator
*****
Offline Offline

Wiadomości: 14877



WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 19, 2017, 06:52:36 »

Nie polecam seriali - bo najgorzej jak są dobre... świadomie trzeba unikać zabójców czasu!!!

Lubię komedie.... Polecam francuski film: Jeszcze dalej niż Północ (2008)  (jest na cda)
Zapisane

MARKcomp77

http://oferta.forum-cnc.pl/
Sterowniki.Silniki

Jagoda
fachowiec
***
Offline Offline

Wiadomości: 167



WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 23, 2017, 12:56:15 »

Racja, nie da się ukryć, że dobre seriale pożerają czas, który generalnie można wykorzystać na coś bardziej korzystnego, choćby samokształcenie. Choć znam osoby, które potrafią spędzać przed serialami naprawdę wiele czasu każdego dnia. Mi niestety zdarza się oglądać niektóre seriale bez umiaru, ale staram się jakoś nad tym panować.
Zapisane

markcomp
Administrator
*****
Offline Offline

Wiadomości: 14877



WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 24, 2017, 08:51:23 »

Trzeba zejść z kanapy...

Ja przez ostanie prę dni przerabiałem "dokuczliwe i bezsenne przeziębienie".... i ciągle non-stop, dla zapomnienia o bólu, oglądałem filmy -->> TERAZ jak mi się nieco poprawiło, patrzę na wszelkie filmy z odrazą....
Zapisane

MARKcomp77

http://oferta.forum-cnc.pl/
Sterowniki.Silniki

Jagoda
fachowiec
***
Offline Offline

Wiadomości: 167



WWW
« Odpowiedz #4 : Luty 16, 2017, 01:01:20 »

To przynajmniej teraz nie będzie Cię kusiło do oglądania filmów i niepotrzebnego tracenia czasu. Uśmiech
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  


Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Manuscript design by Bloc Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.